O FIRMIE

Firma BAZYL TRANS od 2000r. zapewnia rzetelne i niezawodne usługi transportowe na terenie całej Europy. Doświadczenie zdobywane od lat pozwala nam stale podnosić jakość świadczonych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Posiadamy nowoczesny tabor oraz na bieżąco dbamy o jego stan techniczny, tak aby w każdej chwili niezawodnie i bezpiecznie dostarczyć towar klienta.
Na przestrzeni 17 lat nasz tabor był we wszystkich państwach Unii Europejskiej. Doświadczenie w ten sposób zdobyte pozwala nam być otwartymi na nowe wyzwania.

JAK PRACUJEMY

O firmie

1. Analizujemy potrzeby

Rozmawiamy i analizujemy potrzeby naszych klientów. Naszym priorytetem przed rozpoczęciem współpracy jest dobre zrozumienie potrzeb i wyznaczenie celu do osiągnięcia. Jest to baza do przygotowania właściwego rozwiązania.

2. Tworzymy rozwiązanie

Opierając się na rozpoznanych potrzebach proponujemy rozwiązanie skonsultowane z klientem i dopasowane do jego potrzeb i możliwości.

O firmie
O firmie

3. Wdrażamy opracowany model działania

Po zaakceptowaniu rozwiązania przez klienta przechodzimy do realizacji przyjętego planu i rozpoczynamy współpracę.

4. Bieżąca komunikacja

W trakcie wykonywania zlecenia kładziemy nacisk na aktywną i płynną komunikację. Stale monitorujemy sytuację telefonicznie i poprzez GPS, tak aby aktywnie reagować na zmieniające się warunki.

O firmie

KONTAKT

Wyślij wiadomość

POTRZEBUJESZ TRANSPORTU? ZADZWOŃ +48 501 544 880